Telefon

+48 510 866 300

Kontakt

biuro@modecon.pl

Świadczone przez Nas usługi

516-984-4201

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń klimatyzacyjnych, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Zadzwoń do nas, a znajdziemy rozwiązanie idealne dla Ciebie.
 
WIĘCEJ

CHŁODNICTWO

Zajmuje się sprzedażą, montażem, obsługą serwisową oraz doradztwem w kwestiach związanych z urządzeniami chłodniczymi na skalę przemysłową oraz do użytku prywatnego.

WIĘCEJ

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

MONTAÅ» I SERWIS

Nasz profesjonalny, dobrze wyszkolony i kompetentny zespół serwisantów oraz monterów zajmuje się kompleksową obsługą serwisową urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych.

WIĘCEJ

NASZE ATUTY

100%

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

10

LAT NA RYNKU

165

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

214

WYKONANYCH MONTAŻY

OFERTA MODECON

Chłodnice powietrza

Chłodnice powietrza

Dla komór przechowalniczych owoców i warzyw proponujemy głównie pchające chłodnice powietrza. Zalety tych chłodnic doceniła już bardzo duża grupa inwestorów.
Bazujemy na produktach renomowanych producentów.

WIĘCEJ

Falownik

Falownik

Głównym celem zastosowania falownika jest uzyskanie płynnej regulacji wydajności chłodniczej (mocy sprężarki). Szczególne znaczenie ma, to jeśli jedna sprężarka obsługuje 2 lub więcej komór chłodniczych. Oferowane rozwiązanie pozwala wtedy na jednoczesną pracę wszystkich komór obsługiwanych poprzez daną sprężarkę.

WIĘCEJ

Agregaty chłodnicze

Agregaty chłodnicze

W rozwiązaniach naszych stosujemy przeważnie agregaty chłodnicze oparte o sprężarki renomowanej firmy BITZER. Oferujemy zarówno pojedyncze agregaty chłodnicze, jak i zespoły sprężarkowe.

WIĘCEJ

Kontrolowana atmosfera

Kontrolowana atmosfera

Nasze rozwiązania bazują głównie o urządzenia renomowanej firmy Besseling .

Oferujemy:

  • Płuczki CO2.
  • Generatory azotu

departmentalize

Regeneracja / odzysk ciepła

Regeneracja / odzysk ciepła

Podczas projektowania układów chłodniczych bardzo duży nacisk kładziemy na zużycie energii elektrycznej, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów użytkowania urządzeń chłodniczych. Na takie potrzeby opracowaliśmy specjalny system regeneracyjny, który pozwala na podniesienie sprawności sprężarki chłodniczej nawet aż o 25-30%.

WIĘCEJ

Sterowanie

Sterowanie

Większość osób tak naprawdę nie docenia zastosowania odpowiedniego systemu sterowania. W większości przypadków oferowane jest jedno rozwiązanie, które ma być lekiem na wszystko. Tak niestety nie jest, ponieważ system sterowania to nie tylko sterownik temperatury i elektroniczny wtrysk czynnika. Tak samo ważne jest zadbanie o pozostałe parametru pracy układu chłodniczego.

(800) 919-5142

Skraplacze

Skraplacze

W naszych rozwiązaniach proponujemy głównie zastosowanie skraplaczy wykonanych w technologi  mikrokanalikowej. Technologia ta oferuje dużą przewagę pod względem wydajności. W porównaniu do tradycyjnej rury i wężownicy lamelowej o tej samej pojemności oferuje wiele zalet pod względem wydajności

WIĘCEJ

NASI PARTNERZY

  • arkton.png
  • berling.png
  • bitzer.png
  • danfos.png
  • enreco.png
  • goedhart.png
  • omega.png
3104053281